محل تبلیغات شما

به نام خدا

با سلام یک از موضوعات بسیار مهم در مورد هارد مساله پارتیشن بندی است در واقع ما هنگام نصب ویندوز یکبار این عمل را انجام می دهیم ولی بعد از نصب ویندوز این عمل می تواند به اطلاعات هارد آسیب بزند (چنانچه این کار را با آشنایی به این مساله انجام ندهیم) در واقع با پارتیشن بندی اطلاعات هارد از هم افراز یا جدا می شوند و مثلا اگر اطلاعات یک پارتیشن به هر دلیلی آسیب ببیند ربطی به اطلاعات پارتیشن های دیگر ندارد و البته گاهی اوقات پیش می آید که نیاز داریم از میزان حافظه یک پارتیشن گرفته به پارتیشن دیگر اضافه کنیم که خیلی نرم افزارها ادعای انجام این کار را دارند ولی در عمل ممکن است باعث از بین رفتن اطلاعات شوند این نرم افزار که بنده خودم بارها و بارها با آن کار کردم یا محیط کاربری ساده این امکان را برای شما فراهم می کند که این کار را انجام دهید و چه بسا از آنجایی که جز نرم افزارهای مورد علاقه من هست به زودی یک فایل آموزشی باب این نرم افزار با نام آموزش IM-magic در پیوندهای روزانه قرار می دهم تا مورد استفاده همگان قرار گیرد.

آموزش اعداد صحیح-جبر و معادله از ریاضی هفتم

حساب دیفرانیسیل و انتگرال(تست های مروری)

نرم افزار پارتیشن بندیIM-Magic

پارتیشن ,نرم ,اطلاعات ,انجام ,کار ,یک ,نرم افزار ,این کار ,کار را ,این عمل ,در واقع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها